Ödeme Seçenekleri

Herhangi bir iş siparişi verdiğinizde veya bir iş talebiniz için fiyat teklifi aldığınızda, bunların ödemesini Biuzman.com Güvenli Ödeme Sistemini kullanarak Kredi Kartınız, Banka Kartınız veya Alışveriş Bakiyeniz ile yapabilirsiniz.

 

Kredi Kartı İle Ödeme

 

Biuzman.com’un 256 bit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan kredi kartınızla özgürce taksitli veya tek çekim olarak alışveriş yapabilir, tüm yerli kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

 

Kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek banka sistemine gönderilmekte, 3D Secure sayesinde ödeme işlemleriniz bankanızın güvenli ödeme sayfasında ve yine bankanızın ödeme esnasında sizin cep telefonunuza göndereceği, sadece sizin bildiğiniz şifre ile gerçekleşmektedir.

 

Herhangi bir şekilde kredi kartı bilgileriniz kayıt edilmemektedir.

 

Kredi Kartı veya Banka Kartı ile yapılacak ödemeler sadece 3D Secure Sistemine kayıtlı kartlar ile yapılabilmektedir. Bu nedenle ilgili bankayı arayarak kullanmakta olduğunuz kartların 3D Secure Sistemine kayıtlı olup olmadığını teyit edebilir, açık değilse banka müşteri hizmetlerinden açtırabilirsiniz.

 

Bazı durumlarda bankanızdan sözlü olarak siparişinizin teyidi istenebilir. Bu durumda bankanız size kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

 

Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranızın ulaşılmaz olmasından dolayı siparişiniz iptal edilebilir.

 

Lütfen web sitemize girdiğiniz telefon numaranızın ve e-posta adresinizin doğru olduğundan emin olunuz. Çünkü siparişlerinizle ile ilgili her türlü bilgilendirme telefon numaranız ve e-posta adresiniz aracılığıyla yapılacaktır.

 

Alışveriş Bakiyesi İle Ödeme

 

Alışveriş Bakiyesi, Biuzman.com'un çeşitli promosyon ve kampanyalar aracılığı ile hesabınıza yüklediği paraları içerir ve sadece alışverişlerde kullanılabilir.

 

Eğer alışveriş bakiyenizde sipariş için yeterli bakiye mevcutsa ödeme sayfasında ödeme adımlarını takip ederek siparişinizi alışveriş bakiyeniz ile tamamlayabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN