Gizlilik Koşulları

Son Güncelleme : 27.03.2016

 

Biuzman.com ("Web Sitesi"), Uzman İletişim ve Bilişim Teknolojileri'nin ("Biuzman") Ticari Marka'sıdır ve tüm hakları Biuzman'a aittir.

 

İş bu beyanat Web Sitesi kullanımı sonucu oluşan gizlilik polikalarını içerir. Web Sitesi'ni ziyaret etmek ve kullanmak aşağıda belirtilen kuralları ve şartarı uygulamayı kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Web Sitesi, üyelik sırasında ve/veya üyelik sonrasında sizden e-posta, telefon, isim, adres gibi çeşitli bilgilerinizi talep eder ve bu bilgilerinizi depolayabilir. Biuzman, Web Sitesi aracılığıyla sağladığınız bilgilerin öneminin farkındadır. Bu bilgilerin korunması ve gizli kalabilmesi için Web Sitesi'ni teknolojik imkanlar dahilinde teknik tedbirler ile desteklemektedir.

 

Biuzman; Web Sitesi Kullanıcılar’ının siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri veya Yasalara aykırı olarak kullandığını tespit etmesi veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelmesi halinde, Kullanıcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda . Site Gizlilik Koşulları'nda öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir.

 

Web Sitesi, Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve çıkabilecek sorunların giderilebilmesi için veya yasal bir zorunluluk olarak gerektiğinde Kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

 

Biuzman; yeni üyelik kazanılması için kullanıcıların kendileriyle ilgili talep edilen bir takım kişisel bilgileri (isim,soyisim, telefon, adres, e-posta gibi) Web Sitesi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla veya gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için kullanabilir. Şu kadar ki, Site ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında da kullanılabilir.

 

Web Sitesi; içeriğinde başka sitelere link verebilir ancak Web Sitesi link vasıtasıyla erişilen diğer sitelerin içeriğine veya gizlilik politikalarına dair sorumluluk taşımamaktadır.

 

Biuzman;Web Sitesi Üzerinde yukarıda açıklanan şartlar hariç olmak üzere gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi amacıyla işbu sözleşme ile belirlenen istisnalar dışında gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü şahıslara ifşasını önlemek için gerekli önlemleri almayı taahhüt etmektedir.

 

Biuzman, İşbu Gizlilik Koşulları'nın hükümlerini dilediği zaman yayınlamak suretiyle değiştirme hakkına haizdir.

 

Bu gizlilik hükümlerine ait tüm soru, öneri ve üyelik iptal işlemleri için destek@biuzman.com e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN